Anasayfa – MagniGame

MagniGame, oyun severlerin bir araya geldiği, interaktif ve eğlenceli bir platformdur. Oyun dünyasındaki son gelişmeleri takip ederek, oyuncuların birbirleriyle etkileşim kurabileceği ve deneyimlerini paylaşabileceği bir ortam kurmayı planlıyoruz. 2022 yılının başında çıktığımız bu yolda kısa sürede güzel bir ilerleme kaydettiğimizi söyleyebiliriz. MagniGame sitesi içerisinde yer alan oyun incelemesi, oyun tavsiyeleri gibi birçok konuda oyunseverlerin dikkatini çekmeyi başardık.

MagniGame olarak, oyun incelemelerinin yanı sıra oyun tavsiyeleri ile de oyunculara yol gösteriyoruz. Özellikle oyunsuz kaldığınız dönemlerde MagniGame size sunduğu oyun tavsiyeleri ile adeta bir kurtarıcı rolü üstleniyor. Tabi bu noktada okurlarımızın da fikirlerine önem veriyoruz. Sadece kendi seçtiğimiz başlıklarda oyun tavsiyelerinde bulunmuyoruz. Bize Instagram ve mail yoluyla ulaşan okurlarımızın isteklerini de geri çevirmiyoruz.

Birçok oyuncunun dikkatini çeken oyun modları, sistem gereksinimleri ve hile kodlarını da yine MagniGame olarak sizlerle paylaşıyoruz. Bunlara ek olarak özellikle “Nasıl Yapılır?” kategorisinde bulunan FPS arttırma, ping sorunlarını çözme gibi konulara da el atarak sizi oyun performansları konusunda da yalnız bırakmıyoruz.

Sadece Oyun Değil!

Sitemizin en güzel kısımlarından birisi sadece oyun konusunda içeriklere sahip olmaması. Oyun dediğimiz şey aslında çok geniş bir yelpazeye sahip. Mesela donanım bunlardan birisi. Oyun bilgisayarınıza almak istediğiniz anakart, işlemci, ekran kartı, SSD gibi önemli parçaların yanı sıra kulaklık, mouse, gamepad gibi aksesuarların da hem incelemesini yapıyoruz hem de bu kategorilerde sizlere tavsiyelerde bulunuyoruz. Örneğin güç kaynağını ele alalım. Önce size güç kaynağı nedir bunu açıklıyoruz. Ardından bir güç kaynağı (PSU) alırken nelere dikkat etmeniz gerekiyorsa onları madde madde anlatıyoruz. En sonunda da alabileceğiniz en iyi güç kaynağı modellerini sizin için listeliyoruz. Yani öyle üstün körü geçmiyoruz sonuna kadar anlatıyoruz, inceliyoruz ve tavsiye ediyoruz.

Donanımdan geçelim yazılım kısmına. Oyun sadece donanım ve aksesuar kısmı ile birleşince yeterli olmuyor. Buna ek olarak bir de işin yazılım kısmı geliyor. Bu kısımda da oyuncuların yanında oluyoruz. Örneğin oyuncu bilgisayarınızı temizlerken kullanmanız gereken bilgisayar temizleme programlarını mercek altına alıyoruz. Hatta oyun geliştirme sektöründe kendisine yer arayanlar için en iyi oyun geliştirme kurslarını araştıracağız. Daha sonrasında ülkemizde ve diğer ülkelerde oyun geliştiricisi olarak çalışan kişilerin oyunlarına ait oyun incelemesi yapıp ardından bu kişilerle röportaj yapacağız. Sitemizde Hold Your Own, Paranecro, Moons of Ardan, Exorcist, Haunt Chaser, Disinfection, Türkiye Oyun Geliştiricileri Okulu ve Gamelab İstanbul ile yaptığımız röportajlar gibi birçok röportajı bulabilirsiniz.

magnigame gaming

Topluluk ve Gizlilik Kuralları

MagniGame, kullanıcıların güvenliği ve gizliliği konusunda da son derece hassastır. Kullanıcıların kişisel bilgileri, güvenli bir şekilde saklanır ve paylaşılmaz. Ayrıca, MagniGame’de yer alan oyunlar, en son teknolojiler kullanılarak geliştirildiği için, herhangi bir sorun yaşamanız durumunda, ekibimiz size hızlı bir şekilde yardımcı olacaktır.

Sitemize ait gizlilik politikasını detaylı bir şekilde okumak isterseniz burayı tıklayarak Gizlilik Politikası sayfamıza rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Siz de Yazar Olabilirsiniz!

Oyun incelemeleri başta olmak üzere birçok gönüllü yazarı hala daha web sitemizin kadrosuna dahil ediyoruz. Gönüllülük esasına dayalı bir şekilde çalıştığımız için beklentilerimiz çok yüksek değil. Aşağıdaki şartları karşılayan herkesi kadromuza dahil edebiliriz.

  • Bilgisayar, konsol ya da mobil oyunlara meraklı,
  • Dili iyi kullanabilen,
  • Aldığı içeriği vaktinde teslim edebileceğine inanan,
  • Bu alanda kendini geliştirmek isteyen adaylar bizlere info@magnigame.com mail adresine mail göndererek başvuruda bulunabilirler.

Düzenli yazarlık yerine bir de arada sırada yazdıklarıyla sitemize katkıda bulunmak isteyenler için de durum aynı sayılır. Tek farkı böyle bir durumda siz içeriğinizi yazıp mail yolu ile bize iletiyorsunuz, editörlerimiz yazıyı kontrolden geçirip uygun bir tarihte yayına alıyorlar. Böyle katkı sağlayan herkes yine düzenli kadromuzdaki gibi web sitemizin künyesinde kendilerine yer bulabilecekler.

Oyun incelemesi ya da donanım incelemesi yapacak olan yazarlarımızdan bazı kriterlere uymasını istiyoruz. Fakat bunlarla ilgili bilgiyi ilk iletişimde mail olarak veriyoruz.

Sonuç olarak, MagniGame, oyunseverler için ideal bir platformdur. Web sitemizin kalitesi ve çeşitliliği, özel etkinliklerimiz ve güvenliğiyle, okuyucularımızın en iyi oyun deneyimi yaşamalarını sağlamayı hedefliyoruz. Siz de MagniGame ailesine katılarak, eğlence dolu bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Senelerce oyun oynadım, dergilerde ve başka sitelerde yazdım. Artık kendi deneyimlerimi ve kendi düşüncelerimi özgürce aktarabileceğim MagniGame isimli siteyi oluşturdum. Artık burada beraberiz ve özgürüz!