1. Ana Sayfa
  2. Anasayfa – MagniGame

Anasayfa – MagniGame


MagniGame oyun dünyasında yeni bir oyuncu olarak lobilere giriş yaptı. Artık burada sizlerle birlikte oyun inceleme, donanım inceleme, oyun tavsiyeleri, donanım tavsiyeleri gibi birçok içerikle birlikte olacağız. Sadece bunlarla da sınırlı değil. MagniGame oyun haberlerini de sizlere aktaracak. Ayrıca oyun dünyasını ilgilendiren “Nasıl Yapılır?” ve “Nedir?” başlıklarında da içeriklerimiz olacak. Tüm bunlara ek olarak iyi bir bilgisayar toplamanız ya da ekipmana sahip olmanız için de satın alma rehberleri paylaşacağız. Bu sayede asla geri kalmayacaksınız.

Oyun inceleme içeriklerimiz eski yeni fark etmeksizin olacak. Yani yıllar önce çıkmış bir oyun incelemesi de karşınızda olabilir yeni çıkmış bir oyun da karşınıza çıkabilir. Önemli olan tarafsız ve doğru bir şekilde incelemek. Ayrıca Türk oyun geliştiricelerine de destek vermeye çalışıyoruz. Bu bağlamda yerli oyunların incelemelerini de sık sık MagniGame üzerinde görebilirsiniz. Ve yine yerli oyun geliştiricilerine destek olabilmek adına onlarla röportajlar düzenleyeceğiz. Tabi ki bu kadarla da sınırlı değil. Onların oyunlarından bazılarını siz değerli okurlarımıza MagniGame olarak ücretsiz bir şekilde dağıtacağız. Bunlardan geri kalmamak adına Instagram hesabımızı takip etmenizi tavsiye ederiz.

Donanım incelemelerimiz ise sadece oyun dünyasına özel olacak. Yani bir yazıcı ya da tost makinesi gibi ürünün incelemesini buradan bulamayacaksınız. Oyunları oynarken neye ihtiyaç duyuyorsak, neler kullanıyorsak onları ele alacağız. MagniGame’de gereksiz şeylere yer yok!

MagniGame Sizlere de Kapılarını Açıyor

MagniGame sadece kendi görüşlerini size aktarmak istemiyor. Aynı zamanda sizin geri dönüşleriniz de oldukça önemli. Bunun için karşınıza çıkan iki farklı yol var. Bunlardan ilki içeriklerin altına yorum yaparak görüşlerinizi diğer okurlara bildirmek. İkincisi ise oyun incemele ve donanım inceleme içeriklerini bizzat sizin hazırlayıp bize göndermeniz. Bu sayede kendi görüşlerinizi daha rahat bir şekilde web sitemiz üzerinden diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz. Özellikle oyun incelemesi bu konuda çok ciddi bir mesai istiyor. Oynadığınız oyunların incelemesini dilerseniz yazın dilerseniz videoya çekip bize gönderin. Biz de yayınlayalım.

Tüm bu bahsettiklerimizden daha fazlasını ilerleyen zamanlarda göreceksiniz. Bizi takip etmeye devam edin!