Epic Games İndirim Kuponu ile Ne Alınır? – 2021

Epic Games indirim kuponu dağıtmayı artık her indirim döneminde yapma konusunda bir gelenek oluşturdu. Ve her indirim döneminde yapmış olduğu bu indirimler de büyük dikkat çekiyor. Çünkü kullanıcılar Epic Games indirimlerine bir de indirim kuponu ile ek indirim kazanmak istiyor. Yani var olan indirim oranı artmış oluyor. Tabi bu indirim kuponu 60 TL değerinde. Ama kullanmak isterseniz almak istediğiniz oyunun en az 79,99 TL değerinde olması gerekiyor.

Bugün sizlere hazırladığımız bu listeyle beraber 16 Aralık 2021 – 6 Ocak 2022 tarihleri arasında indirimlere göz atacağız. Bu tarihler arasında uygulanan indirimlerde hangi oyunlar ön plana çıkıyor ve hangi oyunlarda indirim kuponu kullanılabilir onlara göz atacağız. Bu arada indirimlerden 6 Ocak 2022 saat 19.00’a kadar yararlanabilirsiniz. Bunu da hatırlattıktan sonra eğer hazırsanız başlayalım.

planet crafter banner

Watch Dogs: Legion

Watch Dogs serisi bildiğiniz üzere aslında hackleme sistemine dayalı bir açık dünya oyunu. İlk oyunun çıkması ile büyük bir ses uyandırdı. Ardından ikinci ve üçüncü oyunların da çıkması oyunun hayranlarını mutlu etti. Üçüncü oyun olan Watch Dogs: Legion’da Londra artık çöküşün eşiğinde. Biz de bir şekilde kurtarmak için çabalıyoruz. Hatta çevremizde bulunan herkesi kullanarak bunu yapmanın peşindeyiz. Bu yolda herkesi hackleyebiliriz ya da herkesin kimliğine bürünebiliriz. Yeter ki direnişi örgütleyelim.

Oyunu Ubisoft geliştirdi ve yayınladı. Bu da bize her Ubisoft oyununda karşımıza çıkan eşsiz manzaralara sahip olduğunu gösteriyor. Özellikle açık dünyanın Londra’da geçmesi, bildiğimiz ikonik binaların oyun içerisinde yer alması oldukça güzel. Oynanış kısmına gelecek olursak aslında diğer Watch Dogs oyunlarından çok bir farkı da yok.

Oyun normal şartlarda 269 TL fakat indirimle beraber 88,77 TL’ye iniyor. Üzerine bir de Epic Games indirim kuponunu eklerseniz o zaman 28,77 TL’ye geliyor.

Watch Dogs Legion fragmanı.

Death Stranding

Hideo Kojima’nın baş yapıtlarından birisi diyebiliriz Death Stranding için. Oyunda Sam Bridges adındaki bir karakteri yönlendiriyoruz. Karaktere hayat veren isim Norman Reedus, kendisini daha çok The Walking Dead dizisi ile tanıyoruz. Oyun içerisinde de görmek son derece güzel. Oyunda yakın bir gelecekte büyük bir felaket yaşanmış ve bu felaket sonrasında dünya paramparça olmuş. Bizim amacımız ise dünyayı tekrar yaşanabilir bir yer haline getirmek.

Oyun birçok kesim tarafından beğeni aldı. Hatta Temmuz ayının ortasında açıklanan rakamlara göre 5 milyon satış barajını da aştı. Bunu sadece 4 ay gibi kısa bir sürede yaptığını göz önünde bulundurmakta fayda var. Özellikle Summer Game Fest etkinliğinde yapılan Director’s Cut Edition versiyonunun geleceğinin açıklamnası ile satış rakamlarının daha da artması bekleniyor.

Oyunun normal satış fiyatı Epic Games üzerinde 399 TL. Fakat yeni yıl indirimiyle 139,65 TL’ye iniyor. Buna bir de Epic Games indirim kuponu eklenirse 79,65 TL’ye geliyor ki bu kaçırılmaması gereken bir fırsat.

Death Stranding fragmanı.

Red Dead Redemption 2

İndirime girdiği gibi alınması gereken bir oyun Red Dead Redemption 2. Fakat bir de Epic Games indirim kuponu kullanacaksanız tadından yenmez. Çünkü Red Dead Redemption 2 muhteşem bir oyun. Bu oyunla kendinizi modern zamanlardan çıkıp Vahşi Batı’da bulacaksınız.

1899 yılında Amerika’da yer alan Van Der Linde adındaki bir çetenin üyesiyiz. Hatta çete liderinin sağ koluyuz. Adımız da Arthur Morgan. Federal ajanlar, ödül avcıları, yerel güvenlik ekipleri artık kim varsa peşimizde. Çünkü soygun ve yapma konusunda oldukça büyük bir şanımız var. Fakat peşimizde insanların olmasından çok başka bir sorun ile mücadele ediyoruz. Çünkü çete artık bölünme noktasına gelmiş ve her kafadan bir ses çıkıyor. Biz de burada kafası karışmış olan Arthur Morgan olarak ne olursa olsun çetemiz ile devam mı edeceğiz yoksa ideallerimizin peşinden mi gideceğiz?

Oyunun grafikleri müzikler, oynanışı tam bir efsane. Özellikle iyi bir sisteme sahipseniz sadece sağda solda güzel manzara görmek için bile oyuna girebilirsiniz. O derece güzel. Normalde Epic Games üzerindeki satış fiyatı 299 TL. Fakat %50 indirime sahip ve 149,50 TL’ye geliyor. Bir de Epic Games indirim kuponunu eklerseniz o zaman oyun size 89,50 TL’ye geliyor. Sakın kaçırmayın!

Red Dead Redemption 2 fragmanı.

Cyberpunk 2077

Yıllar süren geliştirme süreci daha tamamlanamadan hayranların baskısı ile piyasaya çıkan bir oyun. Beklentilerin tavan yaptığı oyun henüz tamamlanmadan piyasaya sürülünce bir anda linç yedi. Hatta oyun geliştiricileri ölüm tehditleri bile aldı. Fakat zamanla çıkan büyük güncellemeler ile birlikte oyundaki bug’lar baya azaldı. Evet, Cyberpunk 2077 tüm bu zorluklara rağmen hayatta kalmaya devam ediyor.

Oyun muhteşem grafiklere sahip. Sadece grafikler mi? Tabi ki değil. Hikayesi ve müzikleri ile de son derece etkili. Hala daha bazı buglar mevcut. Fakat bu sizi korkutmasın çünkü her güncelleme ile beraber bu bugların sayısı da azalıyor. Ayrıca oyunun fiyatı bu kadar düşmüşken şimdiden alın, ileride oynarsınız.

Normal satış fiyatı 249 TL fakat %50 indirim ile beraber 124,50 TL’ye geliyor. İşte asıl olay burada, bir de 60 TL’lik indirim kuponunu uygularsanız o zaman 64,50 TL’ye geliyor. Cyberpunk 2077 oynamayı şimdi ya da ileride düşünüyorsanız hazır bu kadar fiyatı düşmüşken mutlaka kütüphanenize ekleyin.

Cyberpunk 2077 fragmanı.

Anno 1800

Aksiyon macera oyunlarından çıkalım, gelelim strateji oyunlarına. 2021 yılında ses getiren oyunlardan birisi olan Anno 1800 de yine Epic Games indirim kuponu ile alınabilecek oyunlardan birisi. Zaten tarihi ve strateji oyunlarını seviyorsanız hemen sepete ekleyin. Çünkü bu oyun tam size göre.

Sanayi çağı başlıyor! 19. yüzyılda nasıl bir strateji ile ilerleyeceksiniz? İpler sizin elinizde. İsterseniz içerisinde bulunduğunuz topraklarda yenilikler yapın isterseniz halkınızı sömürün. Ubisoft’un çıkardığı en iyi strateji oyunlarından birisi. Grafikleri ve oynanışı çok güzel. Tabi ki bir Age of Empires II etkisi yaratmayacak fakat 19. yüzyılın tüm ince ayrıntılarını iliklerinize kadar hissedeceksiniz.

Anno 1800 aslında yüksek fiyata sahip bir strateji oyunu. 269 TL’den satılırken bugün indirimle beraber 107,60 TL’den alıcı buluyor. 60 TL’lik indirim kuponunuzu bu oyunda harcamak isterseniz o zaman ödemeniz gereken tutar 47,50 TL oluyor.

Anno 1800 fragmanı.

Days Gone

Sizler için daha önce hazırlamış olduğumuz En İyi Hayatta Kalma Oyunları Önerileri listesinde de Days Gone oyununa yer vermiştik. Sony’nin geliştirmiş olduğu bu oyunda hem zombilerden kaçıp hayatta kalmaya çalışıyoruz hem de günlük görevlerimizi tamamlamaya çalışıyoruz.

Bu oyunun en güzel yanlarından birisi çok güzel bir açık dünyaya sahip olması. Ve bu açık dünyada dilediğiniz zaman motorunuza atlayıp sürüş keyfini yaşayabilirsiniz. İkinci güzel olan şey ise oyunun hikayesi. Baştan sona sürükleyici bir hikayeye sahip. Oyun sizi kendi içerisine öyle bir çekiyor ki saatlerin nasıl geçtiğini anlayamıyorsunuz.

279 TL’den satılan bu oyun yeni yıl indirimleri ile beraber 167,40 TL’ye düşmüş. Eğer ki Epic Games indirim kuponunuzu henüz harcamadıysanız ve bu tarz oyunları seviyorsanız Days Gone’da bu hakkınızı kullanabilirsiniz. Kullanmanız durumunda ise oyunun fiyatı 107,40 TL’ye iniyor.

Days Gone fragmanı.

Far Cry 6

Far Cry serisi zaten başlı başına bir yapıt. Oyuncuların en çok sevdiği serilerden birisi. İşte bu seriye yeni bir oyun daha eklendi. 2021 yılı içerisinde oyunseverler ile buluşan Far Cry 6 yine 60 TL’lik kuponunuzu kullanabileceğiniz kaliteli oyunlardan birisi.

Hikayemiz Yara adındaki bir ülkede geçiyor. Burada diktatörlük rejimi söz konusu. Diktatör Anton Castillo ülkeyi oğluna devretmekte kararlı. Onun da kendisi gibi acımasız bir lider olması için elinden geleni yapıyor. Bizim de bu hikayedeki amacımız bu diktatörlüğü devirmek. Dani Rojas adındaki karakterimizin başlattığı direniş çeşitli çatışmalara sebep oluyor. Bu da oyundan aksiyonun hiç azalmamasına neden oluyor.

269 TL’den satılan Far Cry 6 %35 indirime girmiş. Bu indirimle beraber fiyatı 174,85 TL’ye iniyor. Fakat kuponunuzu bu oyun için kullanırsanız o zaman 114,85 TL’ye iniyor. Tabi bu standart sürüm için. Eğer ki Far Cry 6 Season Pass, Gold Edition veya Ultimate Edition versiyonlarından birisini satın alırsanız o zaman size Far Cry 3: Blood Dragon oyunu da ücretsiz olarak hediye ediliyor.

Far Cry 6 fragmanı.

Assassin’s Creed Valhalla

Böyle bir liste olur da hiç Assassin’s Creed oyunu olmaz mı? Tabi ki olur! Assassin’s Creed Valhalla oyunu sizi Vikinglerin zamanına götürecek. Ve ilk defa kendinizi bambaşka bir Assassin’s Creed evreninde bulacaksınız. Çünkü bu oyunun oynanışı diğerlerinden çok farklı.

Assassin’s Creed Valhalla standart Assassin’s Creed oyunlarına göre bariz bir farkla geliyor. Bildiğiniz gibi bu oyun serisinin neredeyse tamamında gizlilik kastık. Fakat oyunun geliştiricisi Ubisoft artık yeter diyor ve savaş baltalarımızı çıkarıp bağıra bağıra savaşmamıza izin veriyor. Oyunun hikayesi, grafikleri, müzileri harika. Oyunu bizzat yaşayacaksınız. Bu arada güzel bir detay daha var. Oyuna yeni bir güncelleme geldi ve oyun Assassin’s Creed Odyssey oyunu ile birleşti! Kassandra ve Eivor’un yolları yeni güncelleme ile kesişiyor. Üstelik bu güncelleme resmen bir DLC tadında ve ücretsiz!

Bu güzel oyuna sahip olmak isterseniz normalde ödemeniz gereken tutar 269 TL. Fakat indirimle beraber oyunun fiyatı 134,50 TL’ye düşmüş. Bir de Epic Games indirim kuponu avantajından yararlanmak isterseniz o zaman 74,50 TL’ye geliyor. Hazır bu fiyata bulmuşken sakın kaçırmayın.

AC Valhalla Fragmanı.

Back 4 Blood

Zombi temalı oyunları sevenler için harika bir oyun var sırada. Left 4 Dead serisinin geliştiricilerinin ellerinden çıkmış olan Back 4 Blood aslında Left 4 Dead oyunundan çok farklı bir yapıya sahip değil. Yine karşımızda çeşit çeşit zombiler yer alacak ve amacımız hayatta kalmak.

Hem Left 4 Dead hem de Back 4 Blood için şunu söyleyebiliriz ki özellikle arkadaşlarınızla beraber oynayacağınız çok keyifli oyunlar. Fakat Back 4 Blood’a neden bu kadar para verelim mi diyorsunuz? Çünkü bu oyun Left 4 Dead serisine göre biraz daha gelişmiş grafiklere ve oynanış mekaniklerine sahip. En büyük özelliklerinden birisi öldükten sonra dirildiğiniz zaman artık sizi aynı şeyler beklemeyecek. Oyunda bulunan mimari yapılar değişiyor. Bu da sizi her defasında farklı bir strateji yapmaya yöneltiyor.

Özellikle arkadaşlarınızla beraber keyifli vakit geçirmek istiyorsanız mutlaka bir göz atın deriz. Normalde satış fiyatı 249 TL fakat %40 indirimle beraber 149,40 TL’ye iniyor. Bir de Epic Games kuponu kullanırsanız o zaman fiyatı 89,40 TL’ye kadar düşüyor.

Back 4 Blood Fragmanı.

Epic Games İndirim Kuponunu Harcamayı Unutmayın!

Size tavsiye edeceğimiz oyunlar bu şekildeydi. Her biri birbirinden güzel bu oyunları özellikle indirim döneminde Epic Games indirim kuponu ile daha da uygun fiyata satın alabilirsiniz. Tabi indirim kuponunu kullanmadan alabileceğiniz birçok oyun da mevcut. Fakat bu listede 79,99 TL’nin üstündeki fiyata sahip oyunlara yer verdik ki kupondan da aktif bir şekilde yararlanın.

Ayrıca Epic Games bildiğiniz üzere yeni yıl etkinliği doğrultusunda her gün bir oyunu ücretsiz olarak kullanıcılarına dağıtıyor. Bunlardan da haberdar olmak için Epic Games 15 Günde 15 Hediye Oyun Dağıtıyor! içeriğimizi ve Instagram sayfamızı takip etmeyi unutmayın.

Senelerce oyun oynadım, dergilerde ve başka sitelerde yazdım. Artık kendi deneyimlerimi ve kendi düşüncelerimi özgürce aktarabileceğim MagniGame isimli siteyi oluşturdum. Artık burada beraberiz ve özgürüz!