İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haber

GeForce Now Artık God of War Oyununu Desteklemeyecek!

GeForce Now Artık God of War Oyununu Desteklemeyecek!
+ -

Ekran kartı konusunda sıkıntı çekenlere hızır gibi yetişen sevilen platform GeForce Now bugün yaptığı açıklama ile sevenlerini biraz üzdü. Çünkü GeForce Now artık God of War oyununu desteklemeyecek! Fakat hemen üzülmeyin. Zira bu durumdan herkes etkilenmeyecek.

Nvidia bugün IGN’e yaptığı açıklamada artık GeForce Now platformunda God of War desteğinin olmayacağını belirtti. Fakat çıkışı için “yeni” diyebileceğimiz God of War oyunu için Nvidia bu kararı neden verdi? Karar tüm oyuncuları mı kapsıyor?

Tüm Kullanıcılar Etkilenmeyecek

Sevilen oyun God of War grafikleri ile ön plana çıkmış oyunlardan birisi. Hal böyle olunca oyuncular da yüksek grafik ayarlarında oyunu kusursuz bir şekilde oynamak istiyor. Fakat bu herkes için çok mümkün değil. İşte böyle bir durumda da oyuncular özellikle ekran kartı noktasında yaşadıkları sıkıntılardan kaynaklı GeForce Now gibi platformlarda God of War oyununu oynamayı tercih ediyor.

Nvidia’nın sevilen platformuı GeForce Now üzerinde birçok kullanıcı bu oyunu aktif olarak oynuyordu. Fakat Nvidia’nın bugün IGN’e yaptığı açıklama kullanıcıları biraz tedirgin etti. Çünkü bu oyunun desteği artık olmayacak. Fakat tüm kullanıcılar bu durumdan etkilenmeyecek.

Nvidia’nın açıklamasına göre 1 Temmuz 2022 tarihinden önce God of War oyununa en az bir kere girip oyunun ana menüsüne erişmeniz bile yeterli olacak. Bunu yapanlar Nvidia tarafından “eski kullanıcı” olarak kabul edilecek. Bu tarihten sonra da oyunu GeForce Now üzerinde oynamaya devam edebilecek. Yani Nvidia herkese God of War engelini koymayacak.

4K Çözünürlikte 120 FPS

Nvidia’nın GeForce Now hizmetini kullanan oyuncular God of War oyununa 2022’nin Nisan ayından beri ulaşabiliyorlar. Nvidia bu oyun için oyunculara RTX 3080 ekran kartı ile 4K çözünürlükte 120 FPS almalarına aracı oluyor.

God of War az önce de söylediğimiz gibi grafikleri ile ön plana çıkan oyunlardan birisi. Eğer ki henüz GeForce Now üzerinde oynamadıysanız acele edin. Çünkü hala daha vaktiniz var. 1 Temmuz 2022 tarihinden önce oyuna bir kez bile girseniz bu avantajdan yararlanmış olacaksınız.

Bu arada GeForce Now teknolojisi hakkında daha fazla bilgi almak için burayı tıklayabilirsiniz. Ayrıca God of War oyun incelemesi içeriğimizi de buradan okuyabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Senelerce oyun oynadım, dergilerde ve başka sitelerde yazdım. Artık kendi deneyimlerimi ve kendi düşüncelerimi özgürce aktarabileceğim M4gniGame isimli siteyi oluşturdum.

Yorum Yap