İletişim

MagniGame İletişim sayfasına hoş geldiniz. Aşağıdaki formu kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz. Formu kullanmadan direkt olarak mail göndermek için info@magnigame.com adresine mail gönderebilir ya da Künye sayfamızı ziyaret ederek ulaşmak istediğiniz kişiye ait bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

Bizlere buradan ulaşmak için lütfen aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurun. Mesajınızı gönderdikten sonra konu ile alakalı olarak en kısa sürede sizlere ulaşım sağlayacağız. Her türlü sponsorluk, soru, şikayet & öneri taleplerinizi bu kanallardan bize iletebilirsiniz. MagniGame olarak okuyucularımızla iletişim halinde olmayı seviyoruz. Bu nedenle göndermiş olduğunuz tüm mesajlara geri dönüş yapılacaktır.

NOT:

1- Oyun incelemesi, ürün incelemesi ya da yazılım incelemesi yaptırmak istiyorsanız yine bu form üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. MagniGame.com adresinde yapılan tüm incelemeler tamamen objektif olup deneyimlerin aktarılmasına yönelik hazırlanmaktadır.

2- Bir üniversite kulübü olarak MagniGame’den sponsorluk almak isterseniz lütfen göndermiş olduğunuz formda ya da mailde iletişime geçilecek kişinin adı, soyadı ve telefon bilgilerini de eklemeyi unutmayın. Bu sayede daha kısa sürede daha hızlı çözüme ulaşabiliriz.

Senelerce oyun oynadım, dergilerde ve başka sitelerde yazdım. Artık kendi deneyimlerimi ve kendi düşüncelerimi özgürce aktarabileceğim MagniGame isimli siteyi oluşturdum. Artık burada beraberiz ve özgürüz!