Künye

MagniGame künye sayfasında biraz size kendimizden bahsedelim. MagniGame 2021 yılının Ocak ayında kurulduk. Oyun oynamaktan, oyunlar hakkında konuşmaktan keyif alan bir ekibe sahibiz. Amacımız oyunsuz kalan oyunculara oyun tavsiyeleri sunmak, nostaljik ya da yeni çıkan fark etmeksizin önümüze gelen oyunların incelemelerini yapmak. Bunlara ek olarak oyuncuların kendi sistemlerinde kullanmak istedikleri ekipman ve donanımların incelemeleri ile beraber bu ekipman ve donanımlara dair tavsiyelerde bulunmak. Sadece bu kadar mı? Tabi ki hayır! MagniGame olarak tüm bunların yanı sıra oyun haberleri, satın alma rehberleri, nasıl yapılır ve nedir içerikleri ile de yol göstermek istiyoruz.

MagniGame’de bulunan tüm yazarlar gönüllülük esasına dayanarak çalışıyor ve bunu ciddi bir özveri ile yapıyor. Eminiz ki yıllar geçtikçe daha da büyüyeceğiz. Web site ve sosyal medya hesaplarımızın dışında farklı alanlarda da kendimizi göstereceğiz. Çünkü biliyoruz ki oyunlar insanları birleştirir. Konsol ya da PC oyunları fark etmeksizin oyunlara gönül vermiş herkese ulaşmayı hedefliyoruz. Eğer siz de bu ailenin bir parçası olmak isterseniz aşağıdaki mail adresinden bize ulaşabilirsiniz. GL & HF!

Aşağıda MagniGame.com künyesi listelenmiştir. Ulaşmak istediğiniz ilgili birime veya ekip üyemize aşağıda bulunan iletişim adreslerinden ulaşabilirsiniz.

İmtiyaz Sahibi:

Uğur KARAPAÇA (M4gni) – info@magnigame.com

Genel Yayın Yönetmeni:

Yasemin KAYA (Yasemin – The Gamer) – ykaya@magnigame.com

Editör:

Emir KÖKSAL (Şapkasız Gandalf) – emirk@magnigame.com

Reklam ve İşbirliği:

Uğur KARAPAÇA (M4gni) – info@magnigame.com

Yazarlar:

Emre AYAYDIN (Konsol Delisi) – eayaydin@magnigame.com

Özlem YENİÇAĞ (Starsailor) – oyenicag@magnigame.com

Tuğrul ÖZTÜRK (Gamer Dad) – tozturk@magnigame.com

E-Posta:

info@magnigame.com

Sosyal Medya

Instagram: magnigame

Twitter: magnigamecom

Senelerce oyun oynadım, dergilerde ve başka sitelerde yazdım. Artık kendi deneyimlerimi ve kendi düşüncelerimi özgürce aktarabileceğim MagniGame isimli siteyi oluşturdum. Artık burada beraberiz ve özgürüz!