Need for Speed Unbound Sistem Gereksinimleri Nedir?

Geçtiğimiz günlerde sizlere yeni çıkan yarış oyunu Need for Speed Unbound oyunun oynanış videosu ve diğer detayları hakkında bazı bilgiler vermiştik. Oyunun görsellerine ve oynanış videosuna baktığımız zaman bizleri harika bir oyun beklediği kesin. En azından ben öyle düşünüyorum. Şimdi ise akıllarda bazı soru var. Need for Speed Unbound sistem gereksinimleri nedir? Acaba benim bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? Ha tabi bir de ekonomik kısmı var ama ona en son değineceğiz.

İlk olarak şunu söyleyeyim, aşağıdaki tablolarda hem minimum sistem gereksinimlerini hem de önerilen sistem gereksinimlerini göreceksiniz. Fakat minimum sistem gereksinimlerinin altında kalanlar üzülmesin. Malum GeForce Now var, illa ki oraya da gelir. O ne diyecek olursanız da şöyle linki bırakayım, siz okursunuz. Ama kısaca bahsedelim. Adam akıllı bir bilgisayarınız yoksa ve bu oyuna sahipseniz o zaman GeForce Now aracılığı ile sanal bir bilgisayar üzerinden bu oyunu RTX özelliklerini falan aktif ederek bile oynayabiliyorsunuz. Üstelik kasılma derdi falan da yok. Baya kullanışlı ve güzel bir sistem. İleride ev kullanıcıları artık bu sistem sayesinde bilgisayar bile almayacak, demedi demeyin.

Minimum Need for Speed Unbound Sistem Gereksinimleri

Eğer ki oyunu minimum sistem gereksinimleri dahilinde oynayacaksanız o zaman oynanış videosu ve fragmanda gördüğünüz o gerçekçi, harika görüntülerden biraz daha uzaklaşıyorsunuz. Ama bu şekilde oynanmaz mı? Bence oynanır. Ama bu tamamen sizin oyunlara nasıl baktığınızla alakalı olarak değişir.

İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: Ryzen 5 2600 ya da Core i5-8600
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: RX 570 ya da GTX 1050 Ti
DirectX: Sürüm 12
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
Need for Speed Unbound Sistem Gereksinimleri Nedir?
need for speed unbound indir
Need for Speed Unbound Sistem Gereksinimleri

Önerilen Need for Speed Unbound Sistem Gereksinimleri

Need for Speed Unbound sistem gereksinimleri eğer ki önerilen düzeylerdeyse o zaman oyun tadından yenmez. Muazzam grafikler, etkileyici oyun ile birleşiyor ve ortaya tam bir resital çıkıyor. Tabi önerilen sistem gereksinimleri içerisinde RTX ekran kartı, işlemci, RAM gibi donanımların fiyatları da yüksek olduğu için bu resitale ulaşmak biraz zor olabiliyor. Bu nedenle yukarıda linkini bıraktığım GeForce Now konusunu mutlaka araştırın. Hayallerinizi çok ekonomik bir şekilde GeForce Now sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.

İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: Ryzen 5 3600 ya da Core i7-8700 veya daha iyi bir işlemci
Bellek: 16 GB RAM veya daha iyisi
Ekran Kartı: Radeon RX5700 (8GB) ya da GeForce RTX 2070 (8GB) veya daha iyi bir ekran kartı
DirectX: Sürüm 12
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
Need for Speed Unbound Sistem Gereksinimleri Nedir?

Diğer Detaylar

Need for Speed Unbound şu an için 2 Aralık 2022 tarihinde piyasaya çıkacak olarak gözüküyor. Malum oyun piyasasında verilen tarihler zaman zaman değişebiliyor. Oyun dünyası 2-3 yıl ertelenen oyunları bile gördü. Fakat şimdilik 2 Aralık 2022 firma tarafından verilen tarih. Umarım bunda değişiklik olmaz da biz de doyasıya oynayabiliriz.

Doyasıya oynamak için iki seçenek karşınıza çıkacak. Bunlardan birisi kredi kartınızla alışverişi yapıp oyuna sahip olmak. Kim bilir belki bankanızdan 3-5 taksit bile koparabilirsiniz. Diğer yöntem ise böbreği falan satmak. Neden mi? Çünkü oyun çok pahalı! Aslında altını çizerek söylüyorum, sevgili oyun yayıncıları, Steam ve diğer mağazalar. Sorun sizde değil bizde. Malum döviz kurları. Bu kadar veryansın ettim fiyatı söylemeyi unuttum. Oyunun Standard Edition sürümü 1.199,99 TL’den satılıyor. Yok ben kredi bile çekerim ne olacak derseniz o zaman Palace Edition versiyonunu da alabilirsiniz. Onun da fiyatı 1.399,99 TL.

Need for Speed Unbound Sistem Gereksinimleri Nedir?

Standard Edition ya da Palace Edition, hiç fark etmez. Bizi çok güzel bir oyunun beklediği kesin. Tabi ki bir Need for Speed Underground ya da Most Wanted olmayacak benim gözümde ama belki de onların ardından listede yer bulacak olan bir diğer NFS oyunu Unbound olur.

Ayrıca Need for Speed Unbound sistem gereksinimleri gibi Dead by Daylight, FM 2023, Marvel’s Midnight Suns, AC Valhalla, F1 Manager 2022, Deliver Us Mars, Dead Space Remake, Sons of the Forest ve Returnal gibi birçok oyunun sistem gereksinimlerini de web sitemizde bulabilirsiniz.

Son Bir Not: Benim gibi yaşı ilerlemiş oyuncular için NFS serilerinde bir oyun daha vardır ki kalbimizde yeri her zaman ayrıdır. NFS II SE. Grafikleri şimdiki oyunlar kadar iyi değil tabi ki. Çünkü 1997 yılında piyasaya çıktı. Fakat o dönemde ortaya çıkan internet kafelerde saatlerce oyun oynamamızı sağlardı. Onu da anmadan Need for Speed Unbound Sistem Gereksinimleri Nedir? içeriğini bitirmek istemedim.

The Lord of the Rings hayranı bir gamer olarak tanımlayabilirim kendimi. Makina mühendisliği bölümü mezunuyum. Beyaz yakalı sıfatımı bilgisayar başına geçince bırakıyorum. Burada sizlere oyunların sistem gereksinimlerine dair içerikler üreteceğim.