1. Anasayfa
  2. Haber

Epic Games Muhteşem Cuma İndirimi – 2022

Epic Games Muhteşem Cuma İndirimi – 2022

Steam Sonbahar İndirimleri ile beraber oyuncular cüzdanlarını yavaş yavaş boşaltırken Epic Games de boş durmadı. Epic Games Muhteşem Cuma İndirimi ile oyuncuların yüzlerini güldürmek isteyen firma birçok oyuna gayet güzel indirimler uyguladı.

Etrafta bu kadar çok indirim varken hangi oyunu satın alacağınıza karar vermek biraz zor olabilir. Ama üzülmeyin, MagniGame olarak size bu konuda yardımcı olacağız. Epic Games Muhteşem Cuma İndirimi kapsamında olan ve dikkat çeken oyunları sizler için listeledik. Listede bulunan oyunların indirim oranları %10 ile %80 arasında değişiyor. Ama bu liste sayesinde kafanız daha az karışacak, daha az para harcayarak daha fazla oyuna sahip olabileceksiniz. O zaman vakit kaybetmeden hemen başlayalım!

NOT: Epic Games Muhteşem Cuma İndirimi kapsamında indirim alan bazı oyunlar Steam Sonbahar İndirimleri kapsamındaki oyunlarla aynı. Burada ortak olan oyunları yazarak laf kalabalığı yapmak istemedik. Yani bu liste içerisinde tamamen farklı oyunları bulacaksınız. Ayrıca listede yer alan oyunların birçoğuna ait olan ek paketler ve daha önceden seriye dahil olan oyunları da farklı oranlarda indirimlere sahip. Almak istediğiniz oyuna ait ek paketlere ya da diğer oyunlarına da bakmanızı tavsiye ederiz.

%50 ve Altında İndirim Alan Oyunlar

Bu kısımda fiyatı maksimum yarı yarıya azalmış olan oyunları göreceğiz. İçerisinde yeni çıkmış sayılabilecek oyunlar da var eski oyunlar da var. Hatta erken erişime sahip bir oyun bile bulunuyor. Eski ya da yeni, çok fark etmez. Önemli olan kaliteli oyunları ucuza oynayabilmek. Öyle değil mi? O zaman %50 ve altında indirim alan oyunlar ile Epic Games Muhteşem Cuma İndirimi listesine başlayalım.

PC Building Simulator 2 – %10 İndirim

Epic Games Muhteşem Cuma İndirimi

Epic Games Muhteşem Cuma İndirimi kapsamında karşımıza çıkan ve en düşük indirimi alan oyun PC Building Simulator 2 oluyor. Hep hayalinizdeki bilgisayarı kurmayı düşlüyorsanız bu oyun tam size göre. Çünkü bu oyunda sistem topluyoruz.

Aslında bir çeşit bilgisayarcıyız ve müşterilerimiz bize mail yoluyla ulaşıp dertlerini anlatıyorlar. Biz de iş kabul edersek gerekli malzemeleri ve yazılımları temin edip başlıyoruz dertlerine çözüm bulmaya. Sonrasında da paramızı kazanıyoruz tabi. Ne kadar çok kazanırsanız iş yeriniz ve özellikleriniz de o derece artıyor. Gerçek markalar ile anlaşan firma lisanslı bir şekilde oyunda malzemeleri kullandığı için oyunculara daha keyifli anlar yaşatıyor.

Epic Games Muhteşem Cuma İndirimi listesinde en düşük indirim oranına sahip olan oyun sadece %10 indirim almış. Asıl fiyatı 161,00 TL’yken şimdi 144,90 TL’den satın alabilirsiniz. Bu arada serinin ilk oyunu da sadece 8,00 TL’den satılıyor. Onu da denemek isteyebilirsiniz.


A Plague Tale: Requiem – %20 İndirim

Epic Games Muhteşem Cuma İndirimi

Serinin ikinci oyununda macera tüm hızıyla devam ediyor. Amicia ve Hugo yıkılan yuvalarından kaçıyor ve hayatta kalmaya çalışıyor. Tabi Hugo’nun lanetini de kontrol altına alması gerekiyor. Ama bu hiç de kolay olmuyor. Çünkü Hugo’nun laneti tekrar harekete geçiyor ve bir sıçan seliyle beraber ölüm kol gezmeye başlıyor.

Dertlerinin çaresini bir adada çözmeye çalışan ikili bizi sürekli bir maceraya sürüklüyor. Epic Games Muhteşem Cuma İndirimi sayesinde biz de bu maceradan mahrum kalmıyoruz. Çok değil, %20 indirim almış A Plague Tale: Requiem. Normalde fiyatı 550,00 TL iken şimdi 440,00 TL’ye düşmüş. Oyun fiyatlarının 1.000 TL’ye yaklaştığı bir dönemde bu oyuna verecek paranız varsa sakın kaçırmayın. Bu arada serinin ilk oyunu da Epic Games Muhteşem Cuma İndirimi kapsamında %60 indirim almış. Oynamak isterseniz sadece 100,00 TL ödemeniz gerekiyor.


Sifu – %25 İndirim

Epic Games Muhteşem Cuma İndirimi

2022 yılının başında hayatımıza giren Sifu’yu listeye eklemesek olmazdı. Özellikle 90’lı yıllarda ortalığı kasıp kavuran dövüş filmleri ile büyümüş bir nesilden geliyorsanız bu oyunu çok seveceksiniz. Çünkü oyunda intikam yeminleri etmiş bir Kung-Fu öğrencisini kontrol edeceğiz.

TPS olarak oynanan bu oyunun dövüş mekanikleri oldukça güzel. Grafikleri gerçekçi tarzda değil, biraz çizim kısmında The Long Dark’a da benzemiyor değil. Ama oynaması oldukça keyifli. Epic Games Muhteşem Cuma İndirimi ile birlikte %25 indirim alarak 163,00 TL’den 122,25 TL’ye kadar düşmüş fiyatı. Aklınızda bulunsun deriz.


Gotham Nights – %40 İndirim

Epic Games Muhteşem Cuma İndirimi

Aman Yarabbi! Batman ölmüş! Güzelim Gotham (!) artık kötülerin eline düşmüş. Hayır Batman öldükten sonra ne yaptınız da bu kadar kalabalık oldunuz anlamadık. Ama korkmayın. Çünkü Gotham her ne kadar Batman ile anılsa da Gotham’ı koruyacak başkaları da var elbette. Kim mi? Batman’in sağ kolu Robin, dişi Batman Batgirl, Nightwing ve Red Hood.

Oyunu aslında buraya DC sevdalıları için ekledik. Onun haricinde başkalarının oyunu çok seveceğini düşünmüyoruz. Hatta buraya sadece Harley Quinn için geldiyseniz heveslenmeyin deriz. Sandığınız kadar güzel modelleme yapılmamış. Çizgi romanlara hatta filme geri dönebilirsiniz. %40 indirimle beraber 499,00 TL’den 299,40 TL’ye düşmüş. Değer mi emin değiliz ama DC meraklıları sevebilir.


Crysis Trilogy – %40 İndirim

Epic Games Muhteşem Cuma İndirimi

Epic Games Muhteşem Cuma İndirimi kapsamında oyunları incelemeye devam ediyoruz. Ama sırada bir değil tam üç oyun var! Crysis Trilogy üçlemesi de yine güzel indirim alan oyunlardan olmuş. Hatta tek tek aldığınızda daha pahalı olduğu için üçlemeyi buraya eklemeyi uygun gördük.

Crysis serisi için daha önceden özel bir içerik hazırlamıştık sizler için. Crysis Serisi – Geçmişten Günümüze Yolculuğu isimli içerikte her oyuna tek tek detaylı bir şekilde yer ayırmıştık. Eğer ki henüz okumadıysanız burayı okuyarak daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Her neyse, Crysis Trilogy Epic Games Muhteşem Cuma İndirimi ile beraber %40 indirim alarak 105,00 TL’den 63,00 TL’ye kadar inmiş. Unutmayın, tek oyun değil 3 oyun alacaksınız bu fiyata. Yani gerçekten çok uygun. Ha burada unutmadan not düşelim, eski versiyonları değil, Remastered versiyonları indirim dahilinde sizin olacak.


Cyberpunk 2077 – %50 İndirim

Epic Games Muhteşem Cuma İndirimi

Cyberpunk 2077 çıkmadan önce oyun dünyasında inanılmaz büyük bir beklenti vardı. Daha sonrasında beklemeye dayanamayan çıkmamış oyunun fanlarından bazıları oyun geliştiricilerine ölüm tehditleri savurmaya başladı. Sıfır şaka. Bu durum karşısında daha fazla dayanamayan firma da oyunu daha tamamlanmadan piyasaya sürmek zorunda kaldı.

Oyun piyasaya çıktıktan sonra ise oyunda büyük eksikliklerin olduğunu gören oyunun fanları bu sefer de bu olmamış diye isyan etti. Yine sıfır şaka. Her neyse, firma bu sefer elini taşın altına soktu ve büyük güncellemeler ile birlikte oyundaki hataları azaltmaya başladı. Büyük oranda da sorunlar kalktı diyebiliriz. Cyberpunk 2077 daha oynanabilecek durumda olduğu için listeye eklemek istedik. Epic Games Muhteşem Cuma İndirimi ile birlikte %50 indirim alarak 249,00 TL’den 149,50 TL’ye inmiş. Alın, geleceğe yatırım yapın. Daha çooook güncellemeler gelecek.


Among Trees – %50 İndirim

Epic Games Muhteşem Cuma İndirimi

Minnoş bir ormanda hayatta kalmaya çalıştığımız oyun Among Trees gerçekçi olmayan fakat çok etkileyici olan görselleri ile bizi can evimizden vuruyor. Hayatta kalma ve orman kelimeleri yan yana gelince aklımıza en iyi hayatta kalma oyunlarından birisi olan The Forest geliyor ama Among Trees onun gibi değil.

Among Trees’de yaratıklar yok. Ama yine de hava şartlarına karşı hazırlıklı olmak gerekiyor. Aç kalmamak gerekiyor. Ama oyuna dair daha fazla detay isterseniz Among Trees İnceleme – Minnoş Bir Ormandayız isimli içeriğimizi okumanızı tavsiye ederiz.

Epic Games Muhteşem Cuma İndirimi kapsamında %50 indirim alarak 27,70 TL’den 12,35 TL’ye iniyor. 1 paket cips parasına böyle güzel bir oyuna sahip olabilirsiniz. Kesinlikle vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Bizden söylemesi.


Subnautica: Below Zero – %50 İndirim

Epic Games Muhteşem Cuma İndirimi

Subnautica serisi Below Zero oyunu ile devam ediyor. Başka bir gezegende, sular altında hem hayatta kalmaya çalışıyoruz hem de gezegenin gizemini çözmeye çalışıyoruz. İkinci oyun da en az ilk oyun kadar güzel ve eğlendirici. Tabi yer yer çığlık attıran türden.

Hayatta kalma oyunları arasında en çok beğendiğimiz oyunlardan birisi olan Subnautica: Below Zero’nun farklı bir durumu var. Uyarmak açısından yazalım. Bu oyunu Steam üzerinden satın almak isterseniz 259,00 TL’den %50 indirimle beraber 129,50 TL’ye kadar düşüyor. Fakat sıkı durun. Çünkü Epic Games Muhteşem Cuma İndirimi kapsamında da %50 indirimli ama sadece 24,50 TL! Yani indirimsiz hali 49,00 TL. Sakın ama sakın kaçırmayın ve hemen sepetinize ekleyin.

STEAM SONBAHAR İNDİRİMLERİ

%50’nin Üstünde İndirim Alan Oyunlar

Bu kısımda da fiyatı %50’nin üstünde indirim almış oyunlara değineceğiz. Aslında Epic Store’a baktığınız zaman birçok oyun ve eklentiyi %50’den fazla indirim almış şekilde görebilirsiniz. Fakat bizim sizler için seçtiğimiz oyunlar sayıca daha az ama oldukça kaliteli.

HITMAN 3 – %65 İndirim

Epic Games Muhteşem Cuma İndirimi

Çooook eskiden gelen bir Hitman efsanesi vardır. Ajan 47 sessiz sessiz, sinsi sinsi ilerler ve hedeflerini etkisiz hale getirir. Yıllar geçti, seride birçok oyun yer aldı ama oyun kendini bu konuda hiç bozmadı. Gizlilik konusunda master yapmamızı sağlayan bu oyun kendimizi gerçek bir ajan gibi hissetmemize neden oldu.

Serinin son çıkan üç oyunu aslında bir hikayenin üçlemesi niteliğinde. Oldukça güzel ve etkileyici bir hikayeye sahip. Ama tabi bizim için önemli olan görevleri sessiz bir şekilde başarıyla tamamlamak. Epic Games Muhteşem Cuma İndirimi kapsamında %65 indirim alarak 299,00 TL’den 104,65 TL’ye kadar düşüyor. ICA ajanı olabilmek için harika bir fırsat.


The Long Dark – %67 İndirim

Epic Games Muhteşem Cuma İndirimi

Eskilerden ama hiç bitmeyen bir efsaneden söz edelim size. The Long Dark. Hanımlar, beyler! Bu oyunu daha önce hiç oynamadıysanız fragmandaki grafikler sizi hiç yanıltmasın. Çünkü oyun göründüğü kadar kolay değil. Sadece bir tavşana taş atmak için 15 dakika zaman harcadığımızı biliriz biz.

Oldukça güzel bir hikayesi olan bu oyunda hayatta kalmak en büyük sorun. Hava şartlarından etkilenmemek, etrafta dolaşan kurtlardan uzak durmak neredeyse imkansız. Ama oyun son derece keyifli. Epic Games Muhteşem Cuma İndirimi ile beraber %66 indirim almış The Long Dark. Yani 59,00 TL’den (ki bu fiyat bile bu oyun için çok az) 20,06 TL’ye inmiş. Mutlaka sepetinize ekleyin.


Far Cry 6 – %67 İndirim

Epic Games Muhteşem Cuma İndirimi

Ubisoft oyunlarını birçok oyuncunun aksine biz severiz. Far Cry serisi de her zaman özel olmuştur bizim için. Özellikle Far Cry 3 ve Far Cry 5’in yeri bizde ayrıdır. Tamam direklere çıkıp harita açmayı çok sevmiyoruz, onu da kabul edelim. Ama Epic Games Muhteşem Cuma İndirimi ile indirime giren Far Cry 6 bugünkü konuğumuz oluyor.

Tanıdık yüzleri gördüğümüz oyunda iyi bir hikaye (harika değil) bizleri bekliyor. El Presidente’ye karşı direniş güçlerinde yer alıyoruz. Güzel mi? Güzel ama harika değil. Far Cry serisinde yer alan diğer oyunlara kıyasla bakıyoruz tabi bu duruma. Serinin diğer oyunları hakkında bilginiz yoksa üzülmeyin çünkü sizin için bütün seriyi tek bir başlık altında incelemiştik. Burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz. Far Cry 6 ne kadara mı geliyor? %67 indirimle beraber 359,00 TL’den 118,47 TL’ye kadar iniyor. Bu arada oyuna ait ek paketler ile birlikte serinin diğer oyunlarının çoğu da indirimler kapsamında. Tek tek incelemek isteyebilirsiniz.


Assassin’s Creed Valhalla – %67 İndirim

Epic Games Muhteşem Cuma İndirimi

Steam Sonbahar İndirimleri kapsamında Origins ve Odyssey tavsiyelerimiz arasında yer alıyordu. Henüz Steam’e gelmeyen (6 Aralık 2022 tarihinde geliyor) Valhalla ise Epic Games Muhteşem Cuma İndirimi listesi içerisinde kendisine yer buluyor.

Son zamanlarda çok konuşulan oyun God of War Ragnarok‘ta Odin’i gördükçe aklımıza hep Eivor geldi. Ragnarok’ta kötü olarak çizilen Odin’i bir de Valhalla’da görmek isteyebilirsiniz. Son derece güzel bir hikayeye sahip olan Assassin’s Creed Valhalla alınması gereken oyunlardan birisi. %67 indirim ile beraber 269,00 TL’den 88,77 TL’ye kadar düşüyor. Hatta almışken ek paketlerine de bakın mutlaka. Onlarda da bambaşka hikayeler yer alıyor.


Assassin’s Creed I: Director’s Cut – %70 İndirim

Epic Games Muhteşem Cuma İndirimi

Gözümüzde canlanır koskoca mazi. Bir efsanenin doğuşuna şahit olduğumuz o günlerde kapişonu kafaya geçirince hemen Altair oluyorduk. Neyse, anlatacak çok şey var ama biz konumuza geri dönelim. Yeni dönem Assassin’s Creed oyunlarını yazarız da ilk oyunu atlar mıyız hiç?

İlk oyunun tadı her zaman ayrıdır. Damdan dama atlayıp sessiz bir şekilde intikam aldığımız o günlerde her şey daha güzeldi. Sağ olsun Epic Games de boş geçmemş ve Epic Games Muhteşem Cuma İndirimi kapsamında bu oyuna %70 indirim uygulamış. 44,99 TL’den 13,49 TL’ye inmiş. Nostalji yapmak isterseniz sakın kaçırmayın. Bu arada serinin diğer oyunları da indirimde, göz atmakta fayda var.


The Crew 2 – %80 İndirim

Epic Games Muhteşem Cuma İndirimi

Yarış yapmak istiyorsunuz ama aynı zamanda sadece arabalar ile sınırlı kalmasın mı istiyorsunuz? Çok doğru yerdesiniz. Çünkü The Crew 2 oyunu sayesinde arabadan uçağa kadar neredeyse her araçla yarış yapacaksınız. Yani bu oyunda yarış yapmanın sınırı yok.

Epic Games Muhteşem Cuma İndirimi kapsamında karşımıza çıkan en iyi yarış oyunu diyebiliriz. Normalde 225,00 TL’den satılıyor. Fakat Epic Games Muhteşem Cuma İndirimi sayesinde %80 indirim almış ve 45,00 TL’lik bir satış etiketine sahip olmuş. Vallahi bedava. Sakın kaçırmayın.

Uluslararası İlişkiler öğrencisiyim. Ders çalışmanın haricinde günümün neredeyse tamamını oyun oynayarak geçiriyorum. En sevdiğim oyun The Last of Us. MagniGame'de sizlere haberlerin yanı sıra "Nedir?" isimli içeriklerle yardımcı olmaya çalışacağım.

Yazarın Profili
İlginizi Çekebilir