Sevgiliyle Oynanacak Oyunlar – 2023

MagniGame olarak farklı kategorilerdeki oyunları sizlere listeler halinde sunuyoruz. En İyi Hayatta Kalma Oyunları, Futbol Oyunları, FPS Oyunları ve Şehir Kurma Oyunları bunlardan sadece birkaçı. Bugün sizlerle paylaştığımız sevgiliyle oynanacak oyunlar listesi de yine bambaşka bir kategori.

Aslında sevgilinizle oyun oynamak sadece 14 Şubat’a özel bir durum değil. Bazı ilişkilerin uzaktan devam ettiğini düşünürsek oyunlar bu noktada iki tarafı bağlayan bir araca dönüşüyor. Yani sevgiliyle oynanacak oyunlar listesini yılın geri kalanında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Saatlerce telefonla mesajlaşmak yerine Discord üzerinden iletişim kurmak, sesini duymak ve aynı anda eğlenceli bir şeyler yapmak daha mantıklı diyebiliriz.

Sevgiliyle oynanacak oyunlar listesi içerisinde yer alan oyunlar birbirinden farklı ve oldukça eğlenceli. Bu liste sayesinde “Sevgilim benimle oyun oynar mı? Bu oyunu beğenir mi?” gibi sorulardan bir kerede kurtulacaksınız. Bu arada listede çok zorlayıcı, rekabetçi oyunlara yer vermedik. Çünkü her iki tarafın da oyuncu olmadığını düşünerek bu listeyi hazırladık. Yani oyunlar oynadığımız diğer oyunlara göre daha basit ve eğlenceli. Eğer hazırsanız listemize başlayalım.

Stranded Deep

Sevgiliyle Oynanacak Oyunlar

Sevgiliyle oynanacak oyunlar listesinde hayatta kalma oyunu ne arar demeyin. İnsan sevdiceğini zor zamanlarda tanırmış. Farz edin ki sevgilinizle uçakta seyahat ediyorsunuz ve uçak düşüyor ama ikinizde hayattasınız. Bu saatten sonra sizi nasıl bir gelecek bekliyor biliyor musunuz?

İşte bu senaryoyu Stranded Deep oyununda bizzat tecrübe edebilirsiniz. Oyun bir çeşit hayatta kalma oyunu. Kendimize yerleşke kurduğumuz adada hayatımıza devam ederken bir yandan diğer adaları keşfediyoruz, bir yandan da hayatta kalmaya çalışıyoruz. Oyunda yaratıklar, zombiler falan yok. Daha çok doğa şartlarına göre hayatta kalmaya çalışıyoruz. Bir de vahşi yaşam var ki hayvan sevgilimizi biraz sorguluyor bu durum. Şaka bir yana güzel bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Detaylı incelemesini okumak isterseniz de burayı tıklayabilirsiniz.

Minimum Sistem GereksinimleriÖnerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7İşletim Sistemi: Windows 10 (64bit)
İşlemci: X64 Quad Core CPU 2.0GHz+İşlemci: X64 Quad Core CPU 3.0GHz+ ya da daha iyisi
Bellek: 8 GB RAMBellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: 2GB VRAMEkran Kartı: 4GB VRAM
DirectX: Sürüm 11DirectX: Sürüm 11
Depolama: 4 GB kullanılabilir alanDepolama: 4 GB kullanılabilir alan
Sevgiliyle Oynanacak Oyunlar

Overcooked! 2

Sevgiliyle Oynanacak Oyunlar

Overcooked! 2 aslında çok yeni bir oyun değil. Ama tam sevgiliyle oynanacak oyunlar listesine layık bir oyun. Team17 firması 2018 yılında oyunu piyasaya sürdü. Kendileri aynı zamanda oyunun geliştiricileri arasında da yer alıyor.

Oyundaki amacınız yemek yapmak. Fakat bu amacı hafife almayın. Çünkü inanılmaz kaotik bir ortamda bunu yapmaya çalışıyorsunuz. Hareket eden mutfak tezgahları, yerinden yok olan malzemeler ve üzerinizde oluşan baskı sizi paniğe yöneltiyor. Fakat çok keyifli olduğunu söyleyebiliriz. Eğer ki sevgiliniz oyun dünyasına uzak, mutfak kısmına daha yakınsa kolaylıkla ikna edebilirsiniz.

Serinin ikinci oyunu olan Overcooked! 2 oyuncular ve eleştirmenler tarafından yüksek not almış. Oyunu bir bilgisayar üzerinden iki kişi oynayabilirsiniz. Yine ayrı bilgisayarlardan da oynamanız mümkün. Hatta toplamda 4 kişiye kadar beraber oynayabilirsiniz. Eğer ki çift olarak görüştüğünüz başka çift arkadaşlarınız da varsa biraz okeye, 101’e ara verebilir ve Overcooked! 2 oynayabilirsiniz. Oyunu daha önce Epic Games ücretsiz olarak dağıtmıştı. O dönemde kütüphanenize eklememiş bile olsanız hala daha çok pahalı bir oyun değil. Hediye olarak alabilirsiniz.

Minimum Sistem GereksinimleriÖnerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Win7 -64 bitİşletim Sistemi: Win7 -64 bit veya üstü
İşlemci: Intel i3-2100 ya da AMD A8-5600kİşlemci: Intel i5-650 ya da AMD A10-5800K
Bellek: 4 GB RAMBellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 630 veya Radeon HD 6570Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 650 veya Radeon HD 7510
DirectX: Sürüm 11DirectX: Sürüm 11
Depolama: 3 GB kullanılabilir alanDepolama: 3 GB kullanılabilir alan
Sevgiliyle Oynanacak Oyunlar

Terraria

Sevgiliyle Oynanacak Oyunlar

Terraria görüntüsü itibariyle bize geçmişin 8bitlik, 16bitlik oyunlarını hatırlatan bir oyun. 2011 yılında piyasaya çıktığı zaman bu kadar çok sevileceğini muhtemelen kimse düşünmemişti. Fakat çok kısa süre içerisinde kendi hayran kitlesini de oluşturdu. Zira o dönemlerde Metacritic’ten 83 puan alarak farkını da ortaya koydu.

Terraria dünyasında haritada ilerleyebilmeniz için öncelikle bölgeleri keşfetmeniz gerekiyor. Siz ilerledikçe oyundaki gölgeli görüntüler ortadan kalkıyor. Peki neyi neden keşfediyoruz diye sorabilirsiniz. İnsanların yeni yaşayabileceği yerler arıyoruz. Tabi bunu yapabilmek için yerleşim yeri kurmamız gerekiyor. Bu bir ev olabilir, hisar olabilir belki de bir kale olabilir. Bunları yapabilmek için de malzemeye ihtiyacınız var. Bu malzemeleri keşif sırasında bulabilirsiniz. Fakat bazen malzemelere ulaşabilmeniz için savaşmanız da gerekiyor. Sevgilinizle beraber oynayarak bu ilginç hikayeyi beraber şekillendirebilirsiniz.

Oyunu bir süre olduktan sonra siz de sevgiliniz de bağımlısı olabilirsiniz. Başta grafikler çok çekici gelmese de kısa bir süre içerisinde alışıyorsunuz. Bu arada günümüzde bu tarz grafiklere sahip oyunlar da ciddi bir şekilde arttı. Onlara özel bir liste de hazırlayabiliriz.

Genç, yaşlı herkese hitap eden yapısı ile Terraira her ne kadar sevimli gözükse de aslında zorlayıcı bir oyun. Ama yine de sevgiliyle oynanacak oyunlar listesinde olmayı da hak ediyor. Steam üzerinde 18 TL vererek bu oyuna sahip olabilirsiniz. En azından biz bu içeriği hazırlarken fiyatı böyleydi. Bu arada son olarak şunu da ekleyelim, oyunun oynanış süresi oldukça uzun. Yani 18 TL’nin hakkını sonuna kadar veriyor.

Minimum Sistem GereksinimleriÖnerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows Xp, Vista, 7İşletim Sistemi: Windows 7, 8 ya da 8.1 veya 10
İşlemci: 1.6 GHz hızında herhangi bir işlemciİşlemci: 3.0 GHz hızında çift çekirdekli herhangi bir işlemci
Bellek: 512 M RAMBellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: 128 MB VRAM kapasiteli herhangi bir ekran kartıEkran Kartı: 256 MB VRAM kapasiteli herhangi bir ekran kartı
DirectX: 9.0cDirectX: 9.0c
Depolama: 200 MB kullanılabilir alanDepolama: 200 MB kullanılabilir alan
Sevgiliyle Oynanacak Oyunlar

The Sims 4

Sevgiliyle Oynanacak Oyunlar

The Sims serisi bildiğiniz üzere yıllardır yaşamak isteyip de yaşayamadığımız hayatı bizlere sunan bir oyun. Hele ki hile yapıyorsanız bu hayatta elde edemediğiniz her şeyi elde edebiliyorsunuz. Fakat tabi biz hile yapmanızı tavsiye etmiyoruz.

The Sims 4 oyunu 2014 yılında piyasaya çıktı. Fakat ne kadar eski bir oyun olsa da sürekli çıkan DLC paketleri ile kendini güncel tutmayı başarıyor. Bu oyun kesinlikle sevgiliyle oynanacak oyunlar listesi içerisinde yer almayı hak ediyor. Çünkü ayrı bilgisayarlar üzerinden beraber oynayabileceğiniz güzel bir oyun. Peki nasıl beraber oynayacaksınız?

Burada özellikle uzak mesafeli ilişki yaşayanlar bu oyunun nimetlerinden yararlanabilir. Örneğin sevgiliniz ile oyun oynamak istiyorsunuz fakat bunun için ortak vakitleriniz çok da uymuyor. O zaman aynı gün içerisinde The Sims 4’ü açarak ikiniz de farklı save üzerinden oyuna başlıyorsunuz. Başlangıç aşamasında kurallarınızı belirleyebilirsiniz. Günde en fazla 2 saat oynayacağız ve bir ay sonunda kontrol edeceğiz gibi. Belirlenen sürenin sonunda Discord üzerinden birbirinize save dosyalarınızı göndererek bir ay içerisinde neler yaptığınızı görebilirsiniz. Hatta bunu yaparken kamera da açarsanız birbirinizin reaksiyonlarını da rahatlıkla görebilirsiniz. Çok eğlenceli olacak!

Minimum Sistem GereksinimleriÖnerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 (SP1), Windows 8, Windows 8.1, ya da Windows 10İşletim Sistemi: Windows 7 (SP1), 8, 8.1, ya da 10
İşlemci: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo ya da AMD Athlon 64 Dual-Core 4000İşlemci: Intel core i5 ya da daha iyisi veya AMD Athlon X4
Bellek: 4 GB RAMBellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 6600 ya da daha iyi veya ATI Radeon X1300Ekran Kartı:  NVIDIA GTX 650 veya daha iyi bir ekran kartı
DirectX: 9.0DirectX: 9.0
Depolama: 17 GB kullanılabilir alanDepolama: 18 GB kullanılabilir alan
Sevgiliyle Oynanacak Oyunlar

PUBG: BATTLEGROUNDS

Sevgiliyle Oynanacak Oyunlar

Hadi ama hemen ön yargılı davranmayın. Dünya üzerinde bu oyunu oynayan birçok oyuncu var. Kadın, erkek, genç, yaşlı demeden herkes bu oyunu oynayabiliyor. Belki sevgiliniz hiç oynamadıysa ilk başlarda biraz sabrınızı sınayabilir. Fakat sevgiliyle oynanacak oyunlar listesinde kesinlikle olması gereken bir oyun PUBG: Battlegrounds.

Hiç oyun oynamayıp oyuncu olan sevgilisine sürpriz yapmak isteyenler için oyundan kısaca bahsedelim. Oyunda 100 kişinin tepeleme doluştuğu bir uçaktayız ve uçak harita üzerinde ilerlerken dilediğimiz bir anda kendimizi yükseklerden aşağıya bırakıyoruz. Paraşütümüzle süzülürken kendimize en uygun yeri belirliyor ve oraya iniş yapıyoruz. Daha sonrası biraz yorucu olabilir. Çünkü uçaktan aşağıya atlayan diğer insanlar sizi öldürerek son hayatta kalan olmaya çalışacak ki bu aynı zamanda sizin de göreviniz. Öyle “Ben haritanın en ucunda köşeye saklanayım, beni kimse bulamasın.” yok! Çünkü nereden geldiği belli olmayan mavi bir enerji giderek daralıyor ve yaşayabileceğiniz alanı küçültüyor. O nedenle sürekli hareket halinde olmalı, alan dışında kalmamalı ve sevgiliniz hariç herkese ateş etmelisiniz!

Eskiden ücretli olan bu oyun artık ücretsiz olarak dağıtılıyor. Eğer ki kendinizi denemek, sevgilinizle havadan uçuşan mermilerin arasında romantik dakikalar geçirmek isterseniz PUBG: Battlegrounds tam size göre. Mutlaka denemelisiniz.

Minimum Sistem GereksinimleriÖnerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-4430 ya da AMD FX-6300İşlemci: Intel Core i5-6600K ya da AMD Ryzen 5 1600
Bellek: 8 GB RAMBellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960 2GB veya AMD Radeon R7 370 2GBEkran Kartı:  NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB veya AMD Radeon RX 580 4GB
DirectX: Sürüm 11DirectX: Sürüm 11
Depolama: 40 GB kullanılabilir alanDepolama: 50 GB kullanılabilir alan
Sevgiliyle Oynanacak Oyunlar

Business Tour

Sevgiliyle Oynanacak Oyunlar

Havada uçan mermilerin, bombaların arasından çıkıyoruz ve paracıkların göbeğine geliyoruz. Business Tour içinizdeki emlakçıyı gün ışına çıkaracak bir oyun. Tanıdık geldi değil mi? Aslında bu oyunu kutu oyunu olarak Monopoly adıyla tanıyoruz. Fakat Business Tour Monopoly’den biraz daha farklı.

Oyun 4 kişiye kadar oynanabiliyor. Dilerseniz sevgilinizle rakip olursunuz dilerseniz ortak olursunuz. Bu tamamen size kalmış. Amacınız board üzerindeki şehirlere evler ve oteller dikmek. Ne kadar çok ev ve oteliniz olursa o kadar çok para kazanırsınız. Tabi her bölgenin değeri diğerlerinden farklı. Bölgeler içerisinde 2-3 şehir bulunuyor. Oyunda 3 bölgeyi ele geçiren otomatik olarak kazanıyor. Bir de sahil bölgeleri var. Oyunda 4 adet bulunan sahillerden 3 tanesini ele geçirirseniz yine vurgun yapmış kabul ediliyorsunuz ve oyunu kazanıyorsunuz.

Oynaması son derece keyifli olan Business Tour iki güzel özelliğe sahip. Bunlardan ilki Türkçe dil desteğinin olması, ikincisi ise ücretsiz olması. Bu oyunu oynayarak güzel vakit geçirebilirsiniz.

NOT: Çok üzgünüz ama Monopoly’de olduğu gibi bu oyunda para çalamıyorsunuz. Hakkınızla kazanmak zorundasınız. Ayrıca sevgiliyle oynanacak oyunlar listesinde olduğu için tartışmalardan uzak durmanızı da tavsiye ederiz.

İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8 veya10
İşlemci: 1500 MHz hızındaki herhangi bir işlemci
Ekran Kartı: Herhangi bir ekran kartı yeterli oluyor
DirectX: Sürüm 9.0c
Sevgiliyle Oynanacak Oyunlar

Stardew Valley

Sevgiliyle Oynanacak Oyunlar

Tıpkı Terraira gibi görsellere sahip olan ve birçok kişinin gözdesi olan oyun Stardew Valley de yine sevgiliyle oynanacak oyunlar arasında mutlaka bulunmalı. Çünkü oyun beraber oynamaya çok müsait.

Oyundaki karakterimizin dedesi ölmeden önce bize bir mektup bırakıyor. Bu mektubu çok sıkıştığımız zaman açmamızı istiyor. Bizim de hayatımız işle ev arasında gidip gelirken bir gün ofiste “Yetti bu şehrin kalabalığı, gürültüsü! Dayanamıyorum artık.” diyoruz kendi kendimize ve aklımıza bu mektup geliyor. Açıyoruz mektubu ve başlıyoruz okumaya. Sağ olsun dedemiz bu kadar bunalacağımızı düşünmüş olmalı ki “Evlat atla ilk arabaya git köye, ben ayarladım her şeyi.” diyor. Sevincimizden topuklarımız popomuza vurarcasına koşarak gidiyoruz bahsi geçen köye.

Buradaki amacımız ekmek, biçmek, yeni bir hayat kurmak. Tabi bu kadar da değil. Yeri geliyor mağaralara girip yaratık kesiyoruz. Fakat tüm bunlar olurken dilerseniz evlenebilirsiniz. Üstelik sevgilinizle beraber oynarsanız bizzat kendisi ile evlenebilirsiniz. Çok eğlenceli ve güzel bir oyun.

Bu güzel oyunu oynamak için çok fazla para dökmenize de gerek yok çok iyi bilgisayarlara da ihtiyacınız yok. Çünkü oyun sadece 24 TL ve neredeyse tost makinesi bile çalıştırabilir.

İşletim Sistemi: Windows Vista ya da daha iyisi
İşlemci: 2 GHz hızındaki herhangi bir işlemci
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: 256 MB VRAM’e sahip herhangi bir ekran kartı
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
Sevgiliyle Oynanacak Oyunlar

It Takes Two

Sevgiliyle Oynanacak Oyunlar

Sevgiliniz ile beraer aksiyon dolu dakikalar geçirmeye hazır mısınız? Çünkü It Takes Two sizi bir oradan bir oraya sürükleyecek. Hatta kimi zamanlarda kendinizi Toy Story filminde gibi hissedeceksiniz.

It Take Two oyununda Cody ve May adındaki iki karakterimiz bir çeşit büyü ile birer oyuncağa dönüştürülüyor. İçerisinde bulunduğumuz dünyada oyuncak halimizle hem önümüze çıkan bulmacaları çözeceğiz hem de birbirinden farklı görevleri tamamlayacağız. Bu oyunun en güzel kısımlarından birisi aynı ekranda iki kişi oynayabilmeniz. 90’lı yılların sonundaki bilgisayar oyunlarda sıkça gördüğümüz bir özellikti bu.

Remote Play Together özelliği sayesinde oyuna sadece bir kişinin sahip olması yeterli. Diğer kişi bu oyundan ücretsiz olarak faydalanabiliyor. 2021 yılında piyasaya çıkan bu oyun sevgililer için biçilmiş kaftan. Steam üzerinde 399,99 TL’den satılıyor. Fakat EA Play kullanıyorsanız oyuna ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Minimum Sistem GereksinimleriÖnerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 8.1 64-bit ya da Windows 10 64-bitİşletim Sistemi: Windows 8.1 64-bit ya da Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel Core i3-2100T veya AMD FX 6100İşlemci: Intel Core i5 3570K veya AMD Ryzen 3 1300x
Bellek: 8 GB RAMBellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 660 ya da AMD R7 260xEkran Kartı:  Nvidia GeForce GTX 980 ya da AMD R9 290X
DirectX: Sürüm 11DirectX: Sürüm 11
Depolama: 50 GB kullanılabilir alanDepolama: 50 GB kullanılabilir alan
Sevgiliyle Oynanacak Oyunlar

Don’t Starve Together

Sevgiliyle Oynanacak Oyunlar

Sevgiliyle oynanacak oyunlar listesi içerisinde hayatta kalma oyunlarının olacağını çok tahmin etmemiş olabilirsiniz. Fakat bu listede yok yok! Don’t Starve Together oyunu değişik grafikleri, farklı oynanış yapısı ile oldukça dikkat çeken yapımlar arasında.

2016 yılında piyasaya sürülen oyun bugün bile hala daha çok aktif bir şekilde oynanıyor. Oyunda amacımız beraber ilerleyerek yiyecek bir şeyler bulmak ve etrafı keşfetmek. Tabi bulunduğunuz yerdeki gizemleri de çözmeniz gerekiyor. Bu kadar basit gibi gözükse de aslında o kadar basit değil. Çünkü yeri geldiğinde savaşmanız gerekiyor. Farklı yaratıklara yem olmamak için çaba sarf etmelisiniz. Burada bir tavsiyede bulunalım, eğer ki sevgilinizle oynuyorsanız asla yalnız bırakmayın. Her yere beraber hareket etmeniz hem oyundaki ilerleyiş açısından hem de ilişkinizin sağlığı açısından çok önemli. Çünkü sonrasında sevgilinizin iğneliyici laflarına maruz kalmak istemezsiniz.

Oyun oldukça ucuz ve hemen hemen tüm sistemlerin kaldıracağı türden sistem gereksinimlerine sahip. Sistem gereksinimlerini aşağıdan inceleyebilirsiniz. Oyunun fiyatı ise 24 TL.

İşletim Sistemi: Windows Vista, Windows 7, Windows 8 ya da daha üzeri bir işletim sistemi
İşlemci: 1.7 GHz hızında ya da daha yüksek bir işlemci
Bellek: 1 GB RAM
Ekran Kartı: Radeon HD5450 ya da denk bir ekran kartı ya da 256 MB VRAM kapasiteli başka bir ekran kartı
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
Sevgiliyle Oynanacak Oyunlar

UNO

Sevgiliyle Oynanacak Oyunlar

Günlük hayattan bildiğimiz kutu oyunu olan UNO’yu sevgiliyle oynanacak oyunlar listesi içerisinde de görüyoruz. Çünkü günlük hayatta çok keyif alarak oynadığımız bu oyunu dijital ortamda da oynamak son derece keyifli.

Hiç bilmeyenler için kısaca anlatalım. UNO 4 kişi ile oynanabilen bir oyun. Yani başka bir çift arkadaşınız varsa onları da davet edebilirsiniz. Ya da farklı lobilere sevgilinizle de girebilirsiniz. Oyunun hemen başında herkese 7 adet kart dağıtılıyor. Amacımız bu kartlardan mümkün olduğunca en hızlı şekilde kurtulmak. Yerde bulunan renge göre kartlarımızı boşaltıyoruz. Bunu yaparken ceza kartlarını yere atarak rakiplerimizin kartlarına kart eklemeye çalışıyoruz. Oldukça keyifli bir oyun.

Oyunda sevgiliniz ile isterseniz rakip olabilir isterseniz birlikteliğinizi oyunda da sürdürebilirsiniz. Bu tamamen size kalmış. Eğer ki sevgiliyle oynanacak oyunlar listesi içerisinde yer alan bu oyunu satın almak isterseniz Steam üzerinden 119,00 TL’ye satın alabilirsiniz.

Minimum Sistem GereksinimleriÖnerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (sadece 64-bit)İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (sadece 64-bit)
İşlemci: Intel Core 2 Quad Q9550 ya da AMD Phenom II X4 945 veya denk bir işlemciİşlemci: Intel Core i3 530 veya daha iyi bir işlemci
Bellek: 4 GB RAMBellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTS 450 ya da AMD Radeon HD 5670 veya denk bir ekran kartıEkran Kartı: NVIDIA GTX 560TI ya da AMD 5870 veya daha iyi bir ekran kartı
DirectX: Sürüm 9.0DirectX: Sürüm 9.0
Depolama: 3 GB kullanılabilir alanDepolama: 3 GB kullanılabilir alan
Sevgiliyle Oynanacak Oyunlar

Among Us

Sevgiliyle Oynanacak Oyunlar

Sevgiliyle oynanacak oyunlar listesinin sonuna geldiğimizde bir dönemin çok popüler oyunu olan Among Us’ı görüyoruz. Among Us benzeri birçok oyun olsa da bu türün en çok tercih edilen oyunu hala kendisi.

Oyunda bulunan oyunculardan sadece bir ya da iki tanesi imposter adı verilen katil olarak görev yapıyor. Fakat dışarıdan bakıldığında kimse bunu anlayamıyor. Katilin amacı diğer oyuncuları tek tek öldürmek ve açığa çıkmamak. Diğer oyuncuların da amacı bir an önce gerçek katilleri ortaya çıkarmak. Ara ara yapılan oylamalarda herkes bir kişiyi oyundan atmak için (katili oyundan atmak için) oy kullanıyor. En çok oyu kim alıyorsa o oyundan atılıyor. Katil bulunana kadar böyle devam ediyor. Hatta katil çok başarılı ise, işini hiç görünmeden hallediyorsa, güzel yalanlar söylüyorsa sonuna kadar herkesi manipüle edebilir ve oyunu kazanabilir. Bu arada oyunda sadece iki katil birbirinin katil olduğunu biliyor. Diğerleri bunu bilmiyor. Her yeni turda da katiller değişiyor.

Sevgiliniz ile oynarken son derece keyif alabilir, size ve etrafına söyleyeceği yalanlara şahit olabilirsiniz. Ama lütfen oyundan sonra “sen şöyle yalan söyledin, sen beni kestin, doğradın” gibi tartışmalara girmeyin. Oyunu oynamak isterseniz Steam üzerinden 10,50 TL’ye satın alabilirsiniz.


Sevgiliyle Oynanacak Oyunlar Listesi Hayat Kurtaracak

Sizlerle paylaşmış olduğumuz sevgiliyle oynanacak oyunlar listesi sayesinde ilişkinize yeni bir renk katabilir, birlikte daha fazla eğlenebilirsiniz. Özellikle uzak mesafeli ilişkiye sahip olan çiftler bu oyunlar sayesinde biraz olsun yakınlık kurabilir. Bu arada bu içeriği 14 Şubat’ta paylaştık diye sadece o dönemde oynayacağınızı düşünmeyin, yılın her döneminde oynayabilirsiniz. Hatta size tavsiyemiz sevgililer gününde bilgisayarınızı açmayın ve eğer sevgiliniz ile aynı şehirdeyseniz birlikte vakit geçirin. Oyunlar kaçmıyor, her gün oynama şansınız var.

Senelerce oyun oynadım, dergilerde ve başka sitelerde yazdım. Artık kendi deneyimlerimi ve kendi düşüncelerimi özgürce aktarabileceğim MagniGame isimli siteyi oluşturdum. Artık burada beraberiz ve özgürüz!